RP480-200-2000-W
Astrodyne TDI
型号:
RP480-200-2000-W
描述:
3PH WYE SNGL STAGE PWR LINE FILT
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Product Status Active
Series RP480
Filter Type Three Phase (Wye)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Package Box
Voltage - Rated AC 480V
Current 200 A