Raltron Electronics
型号:
RPA-PB0-A-3734-1M-X-001
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 1.575GHZ MOD SMA MALE ADH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.628
$11.628
10
$10.6894
$106.894
25
$10.24632
$256.158
100
$9.027755
$902.7755
250
$8.584656
$2146.164
500
$8.030825
$4015.4125
1000
$7.366205
$7366.205
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 1.572GHz ~ 1.578GHz |
| Applications | GPS |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Magnetic |
| RF Family/Standard | Navigation |
| Height (Max) | 0.543" (13.80mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.5 |
| Series | RPA |
| Antenna Type | Module |
| Frequency (Center/Band) | 1.575GHz |
| Mfr | Raltron Electronics |
| Return Loss | - |
| Features | Cable - 3m |
| Package | Bulk |
| Gain | 2dBi |
| Base Product Number | RPA-PB0-A |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |