RPM40-4815DGW/N
Recom Power
型号:
RPM40-4815DGW/N
品牌:
Recom Power
描述:
DC/DC CONVERTER +/-15V 40W
用户指南
Operating Temperature -
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 -
Size / Dimension 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Current - Output (Max) -
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 18V
Series POWERLINE Power Modules (40W)
Power (Watts) 40W