RPMD30-2412SEW
Recom Power
型号:
RPMD30-2412SEW
品牌:
Recom Power
描述:
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -
DC Voltage - Input (Max) 40V
Input Type DC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Approval Agency CE, LVD
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Number of Outputs 1
Series POWERLINE Power Modules (30W)
Power (Watts) 30W
DC Voltage - Input (Min) 10V