RPST12-100-160
Tycon Systems Inc.
型号:
RPST12-100-160
描述:
REMOTEPRO 12V 25W CONTINUOUS REM
用户指南
Voltage @ Pmpp 12 V
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Series RPST RemotePro®
Type -
Package / Case Cells
Mfr Tycon Systems Inc.
Power (Watts) - Max 160 W
Package Box
Size / Dimension 67.323" L x 26.220" W (1710.00mm x 666.00mm)