RR01J7R5TB
TE Connectivity Passive Product
型号:
RR01J7R5TB
封装:
Axial
描述:
RES 7.5 OHM 5% 1W AXIAL
库存 : 2377
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 Ohms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 1W