RR02J2K2TB
TE Connectivity Passive Product
型号:
RR02J2K2TB
封装:
Axial
描述:
RES 2.2K OHM 5% 2W AXIAL
库存 : 11059
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 2W