RR02J75RTB
TE Connectivity Passive Product
型号:
RR02J75RTB
描述:
RES 75 OHM 5% 2W AXIAL
库存 : 4145
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 75 Ohms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 2W