RR0306P-911-D
Susumu
型号:
RR0306P-911-D
品牌:
Susumu
描述:
RES SMD 910 OHM 0.5% 1/20W 0201
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 910 Ohms
Series RR
Power (Watts) 0.05W, 1/20W