RR03J1R6TB
TE Connectivity Passive Product
型号:
RR03J1R6TB
封装:
Axial
描述:
RES 1.6 OHM 5% 3W AXIAL
库存 : 1635
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.6 Ohms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 3W