RR03JR91TB
TE Connectivity Passive Product
型号:
RR03JR91TB
描述:
RES 0.91 OHM 5% 3W AXIAL
库存 : 741
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 910 mOhms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 3W