RR0510P-2491-D
Susumu
型号:
RR0510P-2491-D
品牌:
Susumu
描述:
RES SMD 2.49KOHM 0.5% 1/16W 0402
库存 : 82995
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 2.49 kOhms
Series RR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W