RR0816P-3921-D-58H
Susumu
型号:
RR0816P-3921-D-58H
品牌:
Susumu
封装:
0603
描述:
RES SMD 3.92KOHM 0.5% 1/16W 0603
库存 : 5662
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 3.92 kOhms
Series RR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W