RR1220P-1131-D-M
Susumu
型号:
RR1220P-1131-D-M
品牌:
Susumu
描述:
RES SMD 1.13KOHM 0.5% 1/10W 0805
库存 : 2335
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.13 kOhms
Series RR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W