RR1220P-221-B-T5
Susumu
型号:
RR1220P-221-B-T5
描述:
RES SMD 220 OHM 0.1% 1/10W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Resistance 220 Ohms
Series RR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W