Rohm Semiconductor
型号:
RR2LAM6STFTR
封装:
PMDTM
批次:
-
描述:
DIODE GEN PURP 600V 2A PMDTM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.532
$0.532
10
$0.456
$4.56
100
$0.316825
$31.6825
500
$0.247361
$123.6805
1000
$0.201068
$201.068
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | PMDTM |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 600 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SOD-128 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 2 A |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 2A |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | RR2LAM6 |