Schaffner EMC Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.1065
$3.1065
10
$2.84525
$28.4525
25
$2.58628
$64.657
40
$2.17265
$86.906
80
$1.862238
$148.97904
230
$1.758735
$404.50905
500
$1.65528
$827.64
1000
$1.551825
$1551.825
2500
$1.528835
$3822.0875
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 130mOhm (Typ) |
| Approval Agency | UR, VDE |
| Size / Dimension | 0.697" L x 0.673" W (17.70mm x 17.10mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | RS |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 1A (Typ) |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tray |
| Base Product Number | RS512 |
| Inductance @ Frequency | 55 µH @ 1 kHz |