RSF12JT150R
Stackpole Electronics Inc
型号:
RSF12JT150R
描述:
RES 150 OHM 5% 1/2W AXIAL
库存 : 2846
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 Ohms
Series RSF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W