RSF1FTR150
Stackpole Electronics Inc
型号:
RSF1FTR150
封装:
Axial
描述:
RES 0.15 OHM 1% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 mOhms
Series RSF
Power (Watts) 1W