RSF1WSJR-52-240K
YAGEO
型号:
RSF1WSJR-52-240K
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 240K OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 240 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 1W