RSF200JB-73-56R
YAGEO
型号:
RSF200JB-73-56R
品牌:
YAGEO
描述:
RES 56 OHM 5% 2W AXIAL
库存 : 7809
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 56 Ohms
Series RSF
Power (Watts) 2W