RSF200JR-73-0R51
YAGEO
型号:
RSF200JR-73-0R51
描述:
RES 0.51 OHM 5% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 510 mOhms
Series RSF
Power (Watts) 2W