RSF2WSJR-52-6K8
YAGEO
型号:
RSF2WSJR-52-6K8
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 6.8K OHM 5% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 2W