RSF2WSJT-52-43R
YAGEO
型号:
RSF2WSJT-52-43R
描述:
RES 43 OHM 5% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 43 Ohms
Series RSF
Power (Watts) 2W