RSF300JT-91-12R
YAGEO
型号:
RSF300JT-91-12R
品牌:
YAGEO
描述:
RES 12 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 12 Ohms
Series RSF
Power (Watts) 3W