RSF3JB100K
Stackpole Electronics Inc
型号:
RSF3JB100K
描述:
RES 100K OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 3W