RSF500JT-91-3K3
YAGEO
型号:
RSF500JT-91-3K3
描述:
RES 3.3K OHM 5% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 5W