RSF50SJR-52-470K
YAGEO
型号:
RSF50SJR-52-470K
描述:
RES 470K OHM 5% 1/2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W