RSF5SSJR-73-16K
YAGEO
型号:
RSF5SSJR-73-16K
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 16K OHM 5% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 16 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 5W