RSMF1JTR240
Stackpole Electronics Inc
型号:
RSMF1JTR240
描述:
RES 0.24 OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 240 mOhms
Series RSMF
Power (Watts) 1W