RSMF2FT442R
Stackpole Electronics Inc
型号:
RSMF2FT442R
描述:
RES 442 OHM 1% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 442 Ohms
Series RSMF
Power (Watts) 2W