RSMF2JT220R
Stackpole Electronics Inc
型号:
RSMF2JT220R
描述:
RES 220 OHM 5% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 Ohms
Series RSMF
Power (Watts) 2W