RSMF3JTR110
Stackpole Electronics Inc
型号:
RSMF3JTR110
描述:
RES 0.11 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 110 mOhms
Series RSMF
Power (Watts) 3W