RSPF3JA2R20
Stackpole Electronics Inc
型号:
RSPF3JA2R20
封装:
Axial
描述:
RES 2.2 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -200/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 Ohms
Series RSPF
Power (Watts) 3W