RSSD25168C1R00KB04
Vishay Sfernice
型号:
RSSD25168C1R00KB04
描述:
ADJ PWR RES 1 OHM 200W CHAS MT
用户指南
Tolerance ±10%
Termination Solder Lug
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Resistance 1 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 200 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 6.614" (168.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.063" OD, 0.646" ID (27.00mm x 16.40mm)