RSSD50373C22R0JB01
Vishay Sfernice
型号:
RSSD50373C22R0JB01
描述:
ADJ PWR RES 22 OHM 600W CHAS MT
用户指南
Tolerance ±5%
Termination Solder Lug
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Resistance 22 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 600 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 14.685" (373.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 2.087" OD, 1.067" ID (53.00mm x 27.10mm)