RT0603BRD079K09L
YAGEO
型号:
RT0603BRD079K09L
描述:
RES SMD 9.09KOHM 0.1% 1/10W 0603
库存 : 21017
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 9.09 kOhms
Series RT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W