RT1206BRD072K7L
YAGEO
型号:
RT1206BRD072K7L
描述:
RES SMD 2.7K OHM 0.1% 1/4W 1206
库存 : 2755
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 2.7 kOhms
Series RT
Power (Watts) 0.25W, 1/4W