RT1206WRC0784K5L
YAGEO
型号:
RT1206WRC0784K5L
描述:
RES SMD 84.5KOHM 0.05% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 84.5 kOhms
Series RT
Power (Watts) 0.25W, 1/4W