RT1210DRD0715RL
YAGEO
型号:
RT1210DRD0715RL
描述:
RES SMD 15 OHM 0.5% 1/4W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 15 Ohms
Series RT
Power (Watts) 0.25W, 1/4W