RT1210WRD0769K8L
YAGEO
型号:
RT1210WRD0769K8L
描述:
RES SMD 69.8KOHM 0.05% 1/4W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 69.8 kOhms
Series RT
Power (Watts) 0.25W, 1/4W