RT2512CKB0720KL
YAGEO
型号:
RT2512CKB0720KL
描述:
RES SMD 20K OHM 0.25% 3/4W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 20 kOhms
Series RT
Power (Watts) 0.75W, 3/4W