Raltron Electronics
型号:
RTT21064
封装:
10-SMD
批次:
-
描述:
XTAL OSC RTC 32.768KHZ SMD
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-SMD |
| Date Format | YY-MM-DD |
| Series | - |
| Type | Clock/Calendar |
| Package / Case | 10-SMD, No Lead |
| Memory Size | - |
| Voltage - Supply | 1.25V ~ 5.5V |
| Mfr | Raltron Electronics |
| Current - Timekeeping (Max) | 5µA ~ 7.8µA @ 1.2V ~ 5.5V |
| Features | Alarm, Leap Year, RAM |
| Time Format | HH:MM:SS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C |
| Voltage - Supply, Battery | 1.2V ~ 5.5V |