首页 / 振荡器 / RTX-104CHZ1-S-32.000-TR
minImg
RTX-104CHZ1-S-32.000-TR
Raltron Electronics
型号:
RTX-104CHZ1-S-32.000-TR
描述:
XTAL OSC TCXO 32MHZ 1.8V CLP SNW
库存 : 950
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±1ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series RTX-104
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr Raltron Electronics
Frequency 30 MHz