RV2512JK-0715ML
YAGEO
型号:
RV2512JK-0715ML
品牌:
YAGEO
封装:
2512
描述:
RES SMD 15M OHM 5% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 15 MOhms
Series RV
Power (Watts) 1W