onsemi
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -35°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Ground Fault Protection |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 18mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Base Product Number | RV4145 |