RV4NAYSD353A
Precision Electronics Corporation
型号:
RV4NAYSD353A
描述:
POT 35K OHM 2W CARBON LINEAR
库存 : 94
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Gangs 1
Actuator Diameter 0.249" (6.32mm)
Actuator Type Slotted
Tolerance ±10%
Built in Switch None
Actuator Length 0.875" (22.23mm)
Series RV4
Power (Watts) 2W
Resistive Material Carbon
Mfr Precision Electronics Corporation
Resistance (Ohms) 35k
Size - Body Round - 1.120" Dia (28.45mm)