Stackpole Electronics Inc
型号:
RV511K07T
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.38
$0.38
10
$0.28405
$2.8405
25
$0.24852
$6.213
100
$0.160835
$16.0835
250
$0.133114
$33.2785
500
$0.106514
$53.257
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 459 V |
| Capacitance @ Frequency | 100 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 510 V |
| Varistor Voltage (Max) | 561 V |
| Series | RV |
| Package / Case | Disc 7mm |
| Energy | 31J |
| Maximum AC Volts | 320 V |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 415 V |
| Current - Surge | 1.2 kA |