RVC2010JT30M0
Stackpole Electronics Inc
型号:
RVC2010JT30M0
封装:
2010
描述:
RES 30M OHM 5% 1/2W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 30 MOhms
Series RVC
Power (Watts) 0.5W, 1/2W