RW10X50A3R3JS00
Vishay Sfernice
型号:
RW10X50A3R3JS00
描述:
RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 17W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.512" Dia x 1.969" L (13.00mm x 50.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 3.3 Ohms
Series RW
Power (Watts) 17W